| Product Name | Mini Type Over Door Heater |
|---|---|
| Application | For Window, Small Door, Fan Heater |
| Supplied | 220v-50Hz |
| Type | Fan Cooling & Heating Air Curtain |
| Length | 24inch, 32inch (60cm, 80cm) |
| Product Name | Water Warm Heating Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door, Entryway |
| Supplied | 220V-50Hz |
| Type | Water Source Cool & Heating Air |
| Length | 90cm, 120cm, 150cm |
| Product Name | Fashion Wind Sand Blast Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door, Entryway |
| Voltage | 120v- 50/60Hz Or 220v-50/60Hz |
| Type | Fan Cooling, Has At Least 2 Motors |
| Length | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Product Name | Fashion Wind Silver Series Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door, Entryway Of Hotels, Chain Stores, Shops |
| Length | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Color | Silver |
| Air Speed | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Product Name | S5 Aluminum Silver Commercial Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door, Entryway |
| Length | 90cm, 100mm, 120cm, 150cm,180cm |
| Color | Aluminum (Silver) |
| Air Speed | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Product Name | Ceiling Wind Heating Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door, Entryway |
| Voltage | 220v Or 380V-50Hz |
| Type | Fan Cool & Electric Heating Air Curtain |
| Length | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Product Name | Fashion Wind S5 Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door, Entryway |
| Length | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Color | White, Silver, Red, Brown |
| Air Speed | 13-16m/s, 16-20m/s |
| Product Name | Water Warm Heating Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door, Entryway |
| Supplied | 220V-50Hz |
| Type | Water Source Cool & Heating Air |
| Length | 90cm, 120cm, 150cm |
| Product Name | Water Warm Heating Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door, Entryway |
| Supplied | 220V-50Hz |
| Type | Water Source Cool & Heating Air |
| Length | 90cm, 120cm, 150cm |
| Product Name | Water Warm Heating Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door, Entryway |
| Supplied | 220V-50Hz |
| Type | Water Source Cool & Heating Air |
| Length | 90cm, 120cm, 150cm |