| Blade Material | Plastic |
|---|---|
| Voltage | 230V |
| Power Supply | 110v/115v/220v |
| Size | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Cover Material | Stainless Steel |
| Product Name | Fashion Wind S6 Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door Entryway Of Shop, Hotel, Restaurant, Store... |
| Supplied | 120v- 50/60Hz Or 220v-50/60Hz |
| Type | Centrifugal Air |
| Length | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |