| Product Name | Compact Seasons Wind Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door, Entryway Keeping Indoor Air Conditioning |
| Length | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Color | White |
| Air Speed | 8-10.5m/s |
| Product Name | Compact Seasons Wind Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door, Entryway Keeping Indoor Air Conditioning |
| Length | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Color | White |
| Air Speed | 8-10.5m/s |
| Product Name | Compact Seasons Wind Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door, Entryway Keeping Indoor Air Conditioning |
| Length | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Color | White |
| Air Speed | 8-10.5m/s |
| Condition | New |
|---|---|
| Type | Commercial /Industrial Air Curtain |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Brand | THEODOOR |
| Operating Voltage | 220-240V Or 110V |
| Series | Theodoor S6 Series Air Curtain |
|---|---|
| Control | Remote Control |
| Operation | ON/OFF, High /Low Speed |
| Operating Voltage | 220-240V Or 110V |
| Mounting | Wall / Window Mount |
| Type | Air Curtain |
|---|---|
| Operating Voltage | 380v/50Hz |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension(l*w*h) | 900*350*240cm |
| Type | Air Curtain |
|---|---|
| Operating Voltage | 220 |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension(l*w*h) | 900*280*280cm |
| Product Name | S5 Aluminum Silver Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door, Entryway |
| Supplied | 120v- 50/60Hz Or 220v-50/60Hz |
| Type | Cool Air, Has At Least 2 Motors |
| Length | 0.9m To 2m |
| Product Name | Titan 3 Series Air Door |
|---|---|
| Application | For Door |
| Supplied | 120v- 50/60Hz Or 220v-50/60Hz |
| Fan Type | Cross Flow Air Curtain |
| Length | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Product Name | Water Warm Heating Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door, Entryway |
| Supplied | 220V-50Hz |
| Type | Water Source Cool & Heating Air |
| Size | 900x280x280mm |