| Product Name | Water Warm Heating Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door, Entryway |
| Supplied | 220V-50Hz |
| Type | Water Source Cool & Heating Air |
| Length | 90cm, 120cm, 150cm |
| Operating Voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
| Dimensions | 900x190x205mm |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Product Name | Fashion Wind S5 Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door Entryway Of Shop, Hotel, Restaurant, Store... |
| Supplied | 120v- 50/60Hz Or 220v-50/60Hz |
| Type | Centrifugal Air |
| Length | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m, 2m |
| Product Name | Water Warm Heating Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door, Entryway |
| Supplied | 220V-50Hz |
| Type | Water Source Cool & Heating Air |
| Length | 36inch, 48inch, 60inch |
| Product Name | Water Warm Heating Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door, Entryway |
| Supplied | 220V-50Hz |
| Type | Water Source Cool & Heating Air |
| Length | 36inch, 48inch, 60inch 90cm, 120cm, 150cm |
| Product Name | Cooking Fume Air Barrier For Kitchen Door |
|---|---|
| Application | For Door Entrance Of Home Kitchen, Hotel, Restaurant |
| Length | 60cm, 70cm, 160cm, 180cm, 200cm |
| Color | Golden, Silver |
| Air Speed | 7-9m/s |
| Product Name | Super & Hot Wind Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door |
| Supplied | 220v Or 380V-50Hz |
| Type | Fan Cooling & Heating Air Curtain |
| Length | 0.9m, 1.2m, 1.5m |
| Product Name | Industrial Water Source Air Curtain |
|---|---|
| Application | Industrial Door |
| Supplied | 380V-50Hz |
| Type | Cool & Hot Air Curtain |
| Length | 120cm, 150cm |
| Product Name | S7 Fashion Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door Of Shop, Hotel, Restaurant, Store, Supermarket |
| Length | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Color | White |
| Air Speed | 11.5-14.5m/s |
| Product Name | S5 Series Heating Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door |
| Supplied | 220v Or 380V-50Hz |
| Type | Cool & Heating Air Curtain |
| Length | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm |