| Product Name | S7 Fashion Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door Of Shop, Hotel, Restaurant, Store, Supermarket |
| Length | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Color | White |
| Air Speed | 11.5-14.5m/s |
| Product Name | S7 Fashion Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door Entrance Or Exit Of Shop, Hotel, Restaurant, Store, Supermarket |
| Length | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Color | White, Silver |
| Air Speed | 13-16m/s |
| Product Name | S7 Fashion Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door Of Shop, Hotel, Restaurant, Store, Supermarket |
| Length | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Color | White, Silver |
| Air Speed | 11.5-14.5m/s |
| Product Name | S7 Fashion Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door Of Shop, Hotel, Restaurant, Store, Supermarket |
| Length | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Color | White |
| Air Speed | 11.5-14.5m/s |
| Product Name | Cooking Fume Air Barrier For Kitchen Door |
|---|---|
| Application | For Door Entrance Of Home Kitchen, Hotel, Restaurant |
| Length | 60cm, 70cm, 160cm, 180cm, 200cm |
| Color | Golden, Silver |
| Air Speed | 7-9m/s |
| Product Name | Cooking Fume Air Barrier For Kitchen Door |
|---|---|
| Application | For Door Entrance Of Home Kitchen, Hotel, Restaurant |
| Length | 60cm, 70cm, 160cm, 180cm, 200cm |
| Color | Golden, Silver |
| Air Speed | 7-9m/s |
| Product Name | Fashion Wind Series Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Restaurants, Offices, Shopping Malls, Hotels And Commercial Buildings Etc. |
| Length | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm |
| Color | White, Silver, Champagne |
| Cover Material | Aluminum With ABS |
| Product Name | Industrial Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door, Entryway Keeping Indoor Air Conditioning |
| Length | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Color | White |
| Air Speed | 19-22m/s |
| Series | Theodoor 6GS Series Air Curtain |
|---|---|
| Control | Manual Switch With Infrared Sensor |
| Operation | Auto On/off |
| Operating Voltage | 220-240V Or 110V |
| Mounting | Wall / Window Mount |
| Product Name | Commercial Air Curtain |
|---|---|
| Application | For Door, Entryway Keeping Indoor Air Conditioning |
| Length | 90cm, 100cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Color | White |
| Air Speed | 19-22m/s |