| Blade Material | Cast Iron |
|---|---|
| Fan Material | Aluminum |
| Cover Material | Galvanized Steel |
| Fan Type | Centrifugal |
| Power Supply | 380V |
| Operating Voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Fan Type | Centrifugal Fan |
| Operating Voltage | 115 VAC |
|---|---|
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Fan Type | Cross Flow Type |
| Place of Origin | China |
|---|---|
| Brand Name | Theodoor |
| Certification | CE |
| Model Number | FM-12**T/Y |
| Blade Material | Cast Iron |
|---|---|
| Fan Material | Aluminum |
| Cover Material | Galvanized Steel |
| Voltage | 220V/380V |
| Air Velocity | 25-30m/s |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Theodoor |
| Certification | CE |
| Model Number | FM-06C |
| Operating Voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Material | Aluminum And ABS |
| Operating Voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 3500m³/h |
| Weight | 20 KG |
| Available Length | 60cm,90cm,100cm,120cm,150cm,180cm,200cm |
| Blade Material | Plastic |
|---|---|
| Voltage | 230V |
| Power Supply | 110v/115v/220v |
| Size | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Cover Material | Stainless Steel |
| Operating Voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Size Options | 900, 1000, 1200, 1500, 1800, 2000mm |