| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Weight | 10 Kg |
| Fan Motors Type | DC |
| Color | Stainless Steel |
| Air Velocity | 11m/s |
| Heater Type | Fan Heater |
|---|---|
| Control Mode | Remote Control |
| Installation Type | Wall-mounted |
| Heating Element | PTC Ceramic Heating |
| Material | Metal, Aluminum Cover |
| Heater Type | PTC Electric Heater |
|---|---|
| Casing Material | Metal With Painting |
| Speed Settings | High And Low Speed |
| Control Type | Wireless Remote Control |
| Heater Delay | 30 Seconds |
| Operating Voltage | 380/400 VAC |
|---|---|
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
| Dimension | 0.9m-2m |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 20 KG |
| Operating Voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Color | Silver /white |
| Blade Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | Customized |
| Speed | 1000RPM |
| Power Supply | AC 220-240V |
| Noise Level | 40db And Above |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Theodoor |
| Certification | CE |
| Model Number | FM-1209T5G |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Theodoor |
| Certification | CE |
| Model Number | A5 Series |
| Operating Voltage | 380/400 VAC |
|---|---|
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 4000m³/h |
| Weight | 27 KG |
| Power | 3N-380V-50Hz Or 220V |
| Blade Material | Cast Iron |
|---|---|
| Mounting Type | Wall Fan |
| Voltage | AC 220V~240V |
| Speed | 4000 RPM |
| Air Flow Speed | 25m/s |