| Color | White |
|---|---|
| Heating Source | Hot Water By Evaporator |
| Mounting | Wall Mount |
| Voltage | 230 VAC |
| Motor Power | 110-160 W |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Dimension | 1500x215x240mm |
| Weight | 25 KG |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Air Speed | 16-20m/s |
| Voltage/Frequency | 220V/50-60Hz |
|---|---|
| Size | 900x190x230mm To 2000x219x263mm |
| Length | 900mm To 2000mm |
| Air Velocity | 9-11m/s To 9-13m/s |
| Air Volume | 1400m3/h To 4400m3/h |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Motor Type | AC Motor |
| Weight | 30 Kg |
| Fan Type | Centrifugal Fan |
| Fan Materials | ABS Plastic |
| Mounting Type | Ceiling Mount |
|---|---|
| Dimension Range | 0.9-2m |
| Weight | 18 Kg |
| Fan Motors Type | AC |
| Air Curtain Type | Cross Flow Type |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Weight | 20 KG |
| Fan Type | Cross Flow |
| Fan Materials | ABS Plastic Or Aluminum |
| Fan Speed | 2 Speeds |
| Color | White |
|---|---|
| Heating Source | Hot Water By Evaporator |
| Mounting | Wall Mount |
| Voltage | 230 VAC |
| Motor Power | 110-160 W |
| Blade Material | Plastic |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Speed | 1100rpm |
| Material | Aluminum Alloy, ABS And Aluminum |
| Mounting Height | 2.5 - 3M |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Weight | 15 Kg |
| Fan Motors Type | AC |
| Fan Type | Centrifugal Fan |
| Material | Aluminum |
| Blade Material | Plastic |
|---|---|
| Mounting Type | Wall Fan |
| Voltage | 230V |
| Fan Type | Cross Flow Fan |
| Body Material | Stainless Steel Or Steel |