| Blade Material | Cast Iron |
|---|---|
| Fan Material | Aluminum |
| Cover Material | Galvanized Steel |
| Voltage | 220V/380V |
| Air Velocity | 25-30m/s |
| Blade Material | Cast Iron |
|---|---|
| Fan Material | Aluminum |
| Cover Material | Galvanized Steel |
| Fan Type | Centrifugal |
| Power Supply | 380V |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Dimension | 1500x215x240mm |
| Weight | 25 KG |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Air Speed | 16-20m/s |
| Operating Voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
| Dimensions | 1200x220x240mm |
| Airflow | 2000m³/h |
| Fan Type | Centrifugal Type |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Fan Diameter | 148mm |
| Motor Power | 0.85-1.70kW |
| Max Air Velocity | 18-73m/s |
| Noise Level | 64-73dB |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Color | White,sliver,golden |
| Size | 900,1000,1200,1500,1800,2000 Mm |
| Frequency | 50/60 HZ |
| Voltage | 220-240 V |
| Blade Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | Customized |
| Speed | 1000RPM |
| Power Supply | AC 220-240V |
| Noise Level | 40db And Above |
| Blade Material | Plastic |
|---|---|
| Mounting Type | Wall Fan, Wall Mount |
| Voltage | 380 V |
| Air Speed | 8-9 M/s |
| Core Components | Motor |
| Voltage | 380 V |
|---|---|
| Heating Capacity | 10KW |
| Material | Aluminum Alloy |
| Size | 90 Cm, 120 Cm, 150 Cm |
| Frequency | 50HZ |
| Product Name | 60A Super Huge Wind |
|---|---|
| Application | For Door, Entryway, Factory, Warehouse, High Door |
| Length | 90cm, 120cm, 150cm, 180cm, 200cm |
| Color | White, Stainless Steel |
| Air Speed | 20 M/s-25 M/s |